Ovaj mjesec: 2070
Upis u srednju školu

Klikom na fotografiju otvara vam se portal www.upisi.hr

PRIJATELJ ŠKOLE

Dijamantni status eko skole.docx

Muzejski portal

muzejski portal.docx

Jelovnik-školska godina 2023-2024.

Jelovnik za travanj 2024 (1).docx

Kada zvono zvoni

USPJEŠNO ODRŽANA 2. VEČER MATEMATIKE
Autor: MARINA ŽELJEZNJAK, 5. 12. 2016.

U srijedu, 30. studenog 2016. godine, u večernjim se satima u našoj školi ponovno moglo osjetiti veliko uzbuđenje i natjecateljski duh, koji je zavladao među učenicima ali i među roditeljima.

U organizaciji Hrvatskog matematičkog društva proveli smo u našoj školi 2. Večer matematike.

Večer matematike projekt je Hrvatskog matematičkog društva koji škola/vrtić provodi u suradnji s njima i na taj način prepoznajemo trud i rad na projektu kao i rad svih autora materijala.

U projekt se uključio iznenađujuće veliki broj učenika i roditelja.

Kao voditelji radionica istaknuli su se razrednici i predmetni učitelji, a pomoć su im pružili učenici polaznici matematičke grupe.

Projektu su se priključili i predškolci Dječjeg vrtića Bubamara Kalinovac sa svojom voditeljicom radionica Tanjom Patačko, ravnateljicom DV Bubamara Kalinovac.

Zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima na sudjelovanju i pozivamo vas da nam se pridružite i iduće godine!

Koordinator projekta

Marina Željeznjak, učiteljica matematike

USPJEŠNO ODRŽANA 2. VEČER MATEMATIKE
Autor: MARINA ŽELJEZNJAK, 5. 12. 2016.

U projekt se uključio iznenađujuće veliki broj učenika i roditelja.

Koordinator projekta

Marina Željeznjak, učiteljica matematike