Proljetni odmor učenika od 28. ožujka do 5. travnja 2024. godine

Nastava počinje u ponedjeljak, 8. travnja 2024. godine

Upis u srednju školu

Klikom na fotografiju otvara vam se portal www.upisi.hr

PRIJATELJ ŠKOLE

Dijamantni status eko skole.docx

Muzejski portal

muzejski portal.docx

Jelovnik-školska godina 2023-2024.

Jelovnik- ozujak 2024..docx

Kada zvono zvoni

Održan "Fašenk v Kalnovcu" 2018.
Autor: Viktorija Hrženjak, 14. 2. 2018.

U utorak, 13. veljače 2018. god. pjesmom i plesom puni sreće i veselja upriličili smo fašensku manifestaciju u holu škole. Našlo se je tu šarenih slova, rukometaša, umirovljenika, medicinskog osoblja i još mnogo različitih maski. Zanimljivo nam je i zabavno bilo biti netko drugi. Ono je u nama pobudilo čuđenje i osmijeh na licima, stoga nam je i ovaj fašenk bio pretvoren u zabavu prepunu veselja.

Odgojiteljice Dječjeg vrtića Bubamara u suradnji roditelja i djecom te razrednici Osnovne škole  u dogovoru s učenicima osmislili su prezentacijske točke s kojima su nam se predstavili.

Nakon plesa uslijedila je okrepa čajem i krafnama koje nam pripremila naša draga kuharica, a općina Kalinovac počastila je sve maske slatkim darovima.

Kako je to bilo pogledajte u fotoalbumu koji će vam se otvoriti, ako kliknete na fotografiju.

Održan "Fašenk v Kalnovcu" 2018.
Autor: Viktorija Hrženjak, 14. 2. 2018.