Ovaj mjesec: 2077
Pjevački zbor
KALNOVEČKI ŠKOLARCI: GLASAJTE ZA NAS 061 52 55!
Autor: Darijo Čamilović, 11. 11. 2014.

Ako ste ovaj vikend bili pored malih ekrana  gledajući neku  od šest televizija koje prenose Dječju Televiziju, među kojima se ističu CMC I RTL Kockica, mogli ste vidjeti i naš plesno pjevački zbor Kalnovečke Školarce.

Pjesma Kalnovečkih Školaraca, Kraljevstvo Čokolade, tako je uvrštena na top listu Dječje Televizije, te se natječe sa ostalim komercijalnim zborovima iz cijele Hrvatske na profesionalnoj razini, što možete vidjeti ovdje: http://www.djecja.tv/top-lista-2014/

Koliko će se dugo prikazivati spot pjesme Kraljevstvo Čokolada na Top listi Dječje Televizije, zavisi o broju  telefonskih  glasova  koji će se dobiti  Kalnovečki  Školarci.

Kalnovečki Školarci pozivaju sve svoje fanove i prijatelje, malene i velike,  da glasaju za njih na broj 061 52 55, te se od srca zahvaljuju na svakom pozivu.

„Glazba je radost, radujmo se zajedno!“ je poruka  Kalnovečkih Školarca koji  Vas pozivaju da ih podržite i glasate za njih!