preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivan Lacković Croata Kalinovac

Login
DOBRO DOŠLI NA MREŽNE STRANICE OŠ IVAN LACKOVIĆ CROATA!

učite pomoću školskog portala i na poklon dobivate Office 365 

http://ettaedu.azoo.hr/Default.aspx

https://www.upisi.hr/upisi/

https://e-usmjeravanje.hzz.hr/​

Fotografija mjeseca
 

 

 

Upisi djece u prvi razred

http://os-kalinovac.skole.hr/roditelji

Školski dokumenti

Zaštita od elektroničkog nasilja

 

ŠKOLO LACKOVIĆA CROATE-HIMNA ŠKOLE

Jutrom kad se probudim

Ja na školu pomislim

Na lektire i  zadatke,

znanjem se ponosim.

Jer u  školi uvijek ima

aktivnosti koje raduju me

Crtam, pišem, glumim,

O okolišu brinem  se.

Školo Lackovića Croate

Pjesmom slavim te

Drage uspomene

U srcu čuvam sve.

Školo Lackovića Croate

pjesmom slavim te

I kad porastem

U srcu nosit ću te.

Iz učionice se te

Ori učitelja glas

Školsko zvono kad zazvoni

Djeca igraju se sva.

I dok trčim hodnikom

Pjevam plešem ja po svom

Sretna sam jer škola mi je

Uvijek bila drugi dom.

Školo Lackovića Croate

Pjesmom slavim te

Drage uspomene

U srcu čuvam sve.

Školo Lackovića Croate

pjesmom slavim te

I kad porastem

U srcu nosit ću te.

 

 

Tražilica
Tko smo mi?

e-lektire

KNJIŽNICA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 26. 9. 2011.

Ukupno: 453350
Ovaj mjesec: 1379
Ovaj tjedan: 569
Danas: 27
 

 

U školskoj godini 2018./2019. djelovat će  slijedeće izvannastavne aktivnosti:

  1. Crveni križ 7. i 8.r.- voditeljica  Katarina Ređep
  2. Domaćinstvo 4.-8.r.- voditeljica Mirjana Danček
  3. Dramska skupina 1.-4.r.- voditeljica Jasminka Stankir
  4. Ekološka skupina 5.-8.r.- voditeljica  Katarina Ređep
  5. Ekokoordinatori 1.-8. razred-voditeljica Jasna Miklaušić
  6. Engleska igraonica u 1., 2. i 3. razredu- voditeljica Ana-Marija Sobota
  7. Fotografska skupina 5.-8.r.  –voditelj Hrvoje Baltić
  8.  „Kaj volimo« 5.-8.r.- voditeljica Sanja Kolar
  9. Klub mladih tehničara (5.-8.r.)- voditelj Darijo Čamilović
  10. Likovna skupina 5.-8.r. –voditelj Hrvoje Baltić
  11. Literarno-novinarska skupina 5.-8.r.- voditeljica Kristina Domović
  12.  Mali znanstvenici 3. r.-voditeljica Nada Kožar-termin u dogovoru s voditeljicom -2 sata mjesečno
  13.  Pjevački zbor 1.-4.r.- voditelj Dražen Štefan
  14. Pjevački zbor 5.-8.r.-voditelj Dražen Štefan
  15. Rukometna grupa 4.-8.r.- voditeljica Elizabeta Trepotec Marić
  16. Sigurno u prometu 5. r.- voditelj Darijo Čamilović
  17. Sportska grupa 1.- 4..r.- voditelj Goran Ređep
  18. Sportska grupa 5.-8.r.- voditelj Goran Ređep
  19. Šahovska grupa (2.-8.r.)- voditelj Miroslav Rabađija
  20. Škola kemije 6.r. -voditeljica Nada Kožar
  21. Tamburaška skupina (mlađa )-voditelj Dražen Štefan
  22. Tamburaška  skupina (starija )-voditelj Dražen Štefan
  23. Vjeronaučna skupina 2.-4. r.-voditeljica Viktorija Hrženjak Matoš
  24. Vjeronaučna skupina 5.-8. r.-voditeljica Viktorija Hrženjak Matoš

 

 

 

preskoči na navigaciju